Tisztelt Kollégák!

 

2019-ben Törökországban kerül megrendezésre az Európai Fiatal Geotechnikus Konferencia (EYGEC), ami az ISSMGE kifejezetten fiatal kutató számára rendezett konferenciája, ahol a nemzetközi megjelenés mellett remek lehetőség nyílik a kapcsolatok építésére más fiatal európai kutatókkal.

Az idei konferncia különlegessége, hogy vele egy időben kerül megrendezésre az első Meditarrán Fiatal Geotechnikus Konferencia is.

A konferenciára az Egyesület két fiatalt jelölhet, akik kedvezményesen vehetnek részt a programon. A jelentkezni 2018. november 30-ig lehet egy egy oldalas absztrakt elküldésével az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre.

 

Bővebb információ a konfernciáról: http://eygec2019.org