Tisztelt Tagtársunk!

Kedves Kolléga!

Az Egyesület elnökségének mandátuma 2019 június 23-án lejár, így az alapszabály értelmében jövőre tisztújító közgyűlés összehívása szükséges. Az egyszerű és gördülékeny lebonyolítás érdekében az Elnökség úgy határozott, hogy a tisztújító közgyűlést az év elején esedékes éves közgyűlés alkalmával fogja megtartani, 2019. január 9-én. A pontos időpontot később fogjuk kihirdetni.

A választás lebonyolítására az Elnökség Czap Zoltánt kérte fel, ő a Jelölő Bizottság Elnökeként 2019. január 7-ig várja a tagság javaslatait az elnök, alelnök és titkár személyére. Jelölni az Egyesület bármely természetes személy rendes tagját lehet, a jelöléseket az Egyesület e-mail címén (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) lehet megtenni. A határidő lejártát követően további jelölésre már nem lesz lehetőség.

Tisztelettel,

Dr. Mahler András