XXIX. Széchy Károly Emlékülés meghívó

Tisztelt Kollégák!

A Mérnöki Kamara Geotechnikai Tagozata, a Magyar Geotechnikai Egyesület és a Magyar Tudományos Akadémia Műszaki Tudományok Osztálya közös szervezésben 2024. február 09-én 14 órai kezdettel rendezi meg a XXIX. Széchy Károly Emlékkonferenciát a Magyar Tudományos Akadémián. A geotechnikai szakterület évente megrendezett, hagyományos emlékülésén idén is elismert nemzetközi és magyar szaktekintélyek színvonalas előadásai hangzanak el:

prof. Lyesse Laloui
Energy Geotechnology: A New Era for Geotechnical Engineering Practice

dr. György Pál
Szemelvények a hazai mélyépítés elmúlt ötven évéből

A főelőadások mellett ezúttal is lehetőséget kap egy fiatal előadó a bemutatkozásra:

Szatmári Tamás
A geoműanyagok evolúciója a geotechnikában

Az emlékülést a hagyományoknak megfelelően a XXXII. Geotechnikus vacsora követi, melynek helyszíne az MTA Akadémiai Klub lesz, 18 órai kezdettel. A rendezvényeken való részvétel regisztrációhoz kötött, melyre 2024 január elejétől lesz lehetőség.

                   dr. Móczár Balázs                                                 dr. Koch Edina

                             elnök                                                                   elnök