6. Kézdi Árpád Konferencia beharangozó

A BME Geotechnika és Mérnökgeológia Tanszéke (a Magyar Geotechnikai Egyesület és az MMK Getoechnikai Tagozata támogatásával) 2024. május 21-én, kedden rendezi meg a 6. Kézdi Árpád Konferenciát. A konferencia helyszíne a Műegyetem Díszterme (1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3., K épület 1. emelet).

A konferencia témája: Nagyműtárgyak geotechnikai vonatkozásai

A konferencián a korábbi alkalmakhoz hasonlóan délelőtt neves külföldi és hazai meghívott előadókat hallhatnak a résztvevők hosszabb előadások keretében:

• James Eadington (Mott MacDonald)
  • Dr. Szendefy János (BME Geotechnika és Mérnökgeológia Tanszék)
  • Benedek András (SBS-KOMIR Kft.)

Az ebéd után kerül sor a Kézdi Árpád díj átadására, melyre az alábbi pályázati űrlappal lehet jelentkezni 2024. április 15-ig.

A díjátadást követően délután további két szekcióban hazai gyakorló tervezők és kivitelezők tartanak rövidebb előadásokat.

A konferencia kiadványában lehetőséget biztosítunk publikálásra a konferencia témájában. Ehhez kérjük, hogy az alábbi cikkminta felhasználásával készítsék el cikkeiket és 2024. április 15-ig küldjék meg az info@geotechnikaiegyesulet.hu e-mail címre.

A részletes programmal, a regisztráció feltételeivel hamarosan jelentkezünk.

Tisztelettel és üdvözlettel

Dr. Török Ákos                           Dr. Koch Edina                     Dr. Móczár Balázs

Tanszékvezető                                Elnök                                      Elnök

BME Geotechn. és M. geológia T.    Magyar Geotechn. Egyesület    MMK Geotechnikai Tagozat