6. Kézdi Árpád Konferencia Jelentkezés

Tisztelt Kollégák!

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Geotechnika és Mérnökgeológia Tanszék,

a Magyar Geotechnikai Egyesület és a

Magyar Mérnöki Kamara Geotechnikai Tagozata

által közösen megszervezésre kerül a 6. Kézdi Árpád Konferencia,

melynek időpontja 2024. május 21, helyszíne a BME „K” épület Díszterme.

Az 5 évente megrendezésre kerülő konferenciát utoljára 2019-ben tartottuk Kézdi Árpád születésének 100. évfordulója alkalmából.

Az idei Konferencia témája: nagyműtárgyak geotechnikai vonatkozásai. Hazai és nemzetközi kutatók, valamint gyakorló tervező mérnökök előadásait hallgathatják meg az érdeklődők (részletes program).

A rendezvény alkalmával kerül átadásra a Kézdi Árpád díj is, melyre az alábbi űrlapon pályázhatnak 35 év alatti kollégák bármely publikációjukkal. További részletek a jelentkezési űrlapon találhatók.

A konferenciakiadványban lehetőséget biztosítunk publikáció megjelentetésére, melyet kérünk a mellékelt formátumban elkészíteni és 2024. április 15-ig megküldeni az info@geotechnikaiegyesulet.hu e-mail címre. A késedelmesen beküldött publikációkat nem áll módunkban elfogadni.

A konferencián a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, melyet az alábbi űrlapon lehet megtenni 2024. május 14-ig. A részvételi díj 30 000 Ft + ÁFA (br. 38 100 Ft), míg diákoknak és nyugdíjasoknak 15 000 Ft + ÁFA (br. 19 050 Ft).

Tisztelettel:

Dr. Török Ákos